З приходом весни все частіше і частіше ми починаємо відвідувати аптеки, оскільки сезонні застуди не дрімають. Цьому, здавалося б, сприяє навіть сама погода, яка змінюється кілька разів на годину. Так хочеться вже зняти важкі куртки, обридлі шапки і шарфи, теплі чоботи та змінити їх на більш легкий весняний одяг. Але погода все ще оманлива і норовлива – відразу після теплого сонечка може подути холодний, пронизливий вітер, потім знову може стати спекотно, а від подібних перепадів якраз і можна захворіти.

Як же вберегти себе, свою сім’ю, а головне – дітей, від сезонних застуд? Є кілька ідей:

  1. Міняємо одяг поступово

Не потрібно при перших сонячних і теплих днях переодягатися з зими на літо. Змінювати гардероб потрібно поступово, стежачи за прогнозом синоптиків і погодою за вікном. Навесні, коли не зовсім ясно, тепло буде чи холодно, рятує багатошаровість. Протягом дня деякі речі можна буде зняти в разі потепління і надягнути знову, якщо похолодає.

  1. Більше свіжого повітря

Мікроби і бактерії люблять вогкість, запилені приміщення, задушливі тунелі метро та інші місця, що мало провітрюються. Навесні необхідно провітрювати приміщення частіше, не забуваючи про вологе прибирання. Якщо погода сприяє, можна частіше бувати на прогулянках, відвідувати парки і сквери, дихати свіжим повітрям подалі від забруднених вихлопними газами доріг.

  1. Пити чисту воду

Вода – це унікальна рідина, здатна на всілякі дива. Однією серед таких корисних якостей є здатність вимивати хвороботворні мікроби з організму. Найчастіше мікроби осідають на слизовій і, якщо вона пересихає, потрапляють у мікротріщини. Звідти і починається запальний процес. Щоб запобігти подібній ситуації, необхідно пити чисту, корисну воду, яка допоможе мікроорганізмам слизової боротися з бактеріями і збудниками застуди.

Вода ТМ «Джермук» здавна вважається «живою» водою, оскільки видобувається з пробуреної в 1965 році свердловини і відрізняється масою корисних властивостей. Мінеральна вода демонструє блискучі показники, які позитивно впливають на внутрішні органи і допомагають підтримувати імунітет. Така вода благотворно впливає на захисні функції організму, активізує імунну систему і бореться із хвороботворними мікробами.

Правильна вода – запорука здоров’я.