Осінні яскраві фарби вже в’януть, стає все холодніше, та це зовсім не привід забувати про себе та своє здоров’я. Чим ближче зима, тим більше наш організм потребує турботи, оздоровлення та правильного догляду.

Сонячний день все коротше, темніє набагато раніше, ніж навесні та влітку, тому що холодної пори року значно зменшується кількість сонячного світла. Також через теплий одяг, який закриває практично всю шкіру, тому сонячне світло не може в достатній кількості досягти своєї мети.

Через холод і часто сирий або морозний вітер ми нехтуємо прогулянками на свіжому повітрі, задовольняючись лише рідкісними перебіжками з одного приміщення інше, побоюючись замерзнути та застудитися.

Опалювальний сезон сприяє пересиханню слизової оболонки, оскільки сухе тепле повітря випаровує навколишню вологу. Через холод ми не поспішаємо провітрювати приміщення належним чином, тому все частіше виникають застудні захворювання, проблеми з диханням, псується стан шкіри, волосся та нігтів.

Через відсутність достатньої кількості вологи весь організм починає страждати, тому можуть з’явитися головний біль, погіршитися травлення та загальний стан здоров’я, знижується імунітет і навіть псується настрій.

Щоб уникнути згубного впливу зміни сезонів, необхідно подбати про себе, свій організм та здоров’я.

Як зберегти здоров’я та підтримати організм осінньо-зимового періоду?

1. Не забувайте гуляти на свіжому повітрі, бажано подалі від скупчення автомобілів. Ідеально буде прогулятися парком або вибратися за місто, поїхати до озера чи лісу. Щоб не підхопити застуду та не замерзнути варто одягатися тепліше, стежити за температурним режимом, підібрати зручне та тепле взуття.

2. Обов’язково провітрюйте приміщення, в якому ви проводите час. Можна відкривати вікно для провітрювання на невеликий період часу, а в цей час йти до іншої кімнати. 10-15-хвилинні провітрювання вранці та ввечері значно покращать атмосферу у приміщенні. Для уникнення протягів провітрюйте лише одну кімнату за раз.

3. Не вмикайте опалювальні прилади на максимум. Максимальний режим опалювальних приладів потрібен для того, щоб швидко прогріти приміщення, яке довго не використовувалося. Якщо ж ви включаєте обігрівач у будинку або в офісі, достатньо включити його на низьку потужність, поступово тепло пошириться по всій площі приміщення, не пересушуючи повітря надто сильно.

4. Зволожуйте повітря. Сухе повітря, пилове приміщення та пересушена слизова оболонка носоглотки – відмінне середовище для розвитку бактерій і вірусів. Вологе прибирання, зволожувачі повітря, вода, поставлена поруч із опалювальними приладами – таким нехитрим способом ви набагато швидше уникнете поширення дихальних захворювань.

5. Не забувайте пити більше води. Вода – джерело життя на планеті. Іноді холодної пору року ми плутаємо спрагу з голодом, тому що нам не спекотно, а скоріше навпаки, хочеться зігрітися. Але пити чисту воду теж потрібно. Чай, кава та інші напої не замінюють воду, яку наш організм так відчайдушно потребує щодня. Важливо вибрати правильну воду, яка не тільки заповнить ваш запас рідини, а й наповнить організм корисними мінералами, солями, підтримає імунітет у розпал інфекційних захворювань. Такою водою є вода ТМ «Джермук».

Це корисна мінеральна вода, яка приїхала до нас із джерел Вірменії та однойменного бальнеологічного курорту, що користується світовою популярністю серед охочих покращити показники здоров’я.

Завдяки великій кількості корисних мінералів вода ТМ «Джермук» допомагає зміцнити резистивність імунітету та дозволяє йому протистояти безлічі вірусів. Активні мікроелементи позитивно впливають на стан шкіри, нігтів та волосся. Помітно покращується самопочуття, швидко проходять головні болі, спричинені зневодненням.

Не забувайте дбати про себе! Ваше здоров’я – це найкращий подарунок самим собі.