Навесні прокидається природа і все живе ніби заново народжується, оживає, дихає новим життям і свіжістю. Дерева починають пробуджуватися від зимового сну, тварини стають більш активними, зацвітають квіти, прилітають птахи і навіть повітря стає оновленим і здається більш свіжим.

Люди теж відчувають прихід весни, почувають себе набагато краще завдяки тому, що світловий день стає довшим, а енергії та сил – помітно більше, і ми ніби прокидаємося від зимового сну. У той момент, коли все навколо оновлюється на очах, дуже важливо не упустити шанс і допомогти організму також оновитися і насититися новою енергією.

Найпростіше позбутися від усього зайвого, тяжкого і шкідливого можна за допомогою води. Вода має цілющі властивості на хімічному, енергетичному і смисловому рівнях. Правильно підібравши воду для щоденного вживання можна мінімізувати ризик підчепити сезонну застуду, налагодити роботу внутрішніх органів, підтримати водний баланс, наситити організм вітамінами і мінералами – такими необхідними у весняні місяці.

Найкраще, безумовно, вибирати воду, яка принесе організму не тільки важливу вологу, але і незаперечну користь. Такою водою є мінералка ТМ «Джермук», оскільки це вода, яка видобувається в однойменній оздоровниці у Вірменії. ТМ «Jermuk» славиться відмінним складом. Сама природа створила ідеальний баланс природних мікроелементів, які, завдяки натуральному походженню, легко засвоюються організмом і дарують здоров’я та довголіття.

Існує легенда про воду Джермук. Одного разу мисливець підстрелив у лісі молодого оленя. Поранена тварина намагалася врятуватися від людини у густому лісі, але мисливець був наполегливий і не бажав залишати свою жертву. У гонитві вони опинилися біля лісового природного озера і олень, увійшовши до води з одного боку, вийшов з іншого абсолютно неушкодженим і повним сил. Вода повністю зцілила його рану і він зміг з легкістю втекти від здивованого мисливця, який став випадковим свідком зцілення за допомогою Джермук. З тих пір вода Jermuk вважається живою, цілющою і чудодійною. Багато хто вже оцінив її і властивості. А олень з тих пір є символом води – в пам’ять про те, що відкрив людям секрет лісового озера.

Жива вода здатна допомогти у боротьбі із багатьма хворобами, але частіше її використовують для профілактики різних захворювань, підтримки загального тонусу організму, боротьби із зайвою вагою і просто для щоденного вживання.

Весна – як символ нового початку – є відмінним часом для нових починань і чудовою можливістю оздоровитися та оновити сили за допомогою води ТМ «Джермук».