З приходом осені ми все частіше відчуваємо відсутність енергії, сил ні на що не вистачає, організм бореться з осінньою нудьгою і ми хочемо йому допомогти, але не знаємо як. Зміна сезонів завжди вимагає якоїсь адаптації, ми повинні звикнути до нової погоди, до холоду. А людський організм досить складна система, і багато процесів можуть вимагати часу і сил. Але не варто забувати про силу природи, яка здатна вирішити багато питань.

Якщо ви відчуваєте прилив осінньої втоми, а сил боротися з нудьгою все менше – ось кілька правил, які допоможуть швидше адаптуватися до зміни погоди, сезону та повернути бадьорий настрій.

Частіше гуляйте на свіжому повітрі

Навіть 15-хвилинна прогулянка по парку або скверу принесе чимало користі, оскільки кров під час прогулянки насичується киснем, проходить головний біль, рух допомагає знизити напругу в м’язах у суглобах, та й просто приємно пройтися, послухати спів птахів і шелест листя.

Приймайте сонячні ванни

Ми втрачаємо таку необхідну зараз енергію переважно тому, що дні стають коротшими а ночі – довшими, адже з приходом холодів змушені надягати одяг, який не дозволяє шкірі поглинати вітамін Д і вбирати енергію сонячних променів. Ось чому дуже корисно частіше бувати на сонці, виходити на балкони і тераси.

Не перемерзайте

З настанням осені так хочеться ще трохи продовжити літо і так не хочеться розлучатися з літнім гардеробом, але це не завжди добре. Наш організм перебудовується під новий сезон і витрачає більше енергії на підтримку температури, тому восени важливо одягатися тепло і не перемерзати, тому що від цього безпосередньо залежить кількість ваших сил.

Харчуйтеся правильно

Збалансоване й корисне харчування, насичене вітамінами і мінералами, допоможе зберігати більше сил і не страждати від перепадів настрою або нападів ліні.

Обов’язково пийте правильну воду

Осінньої пори року з настанням прохолодних днів може здаватися, що спрага пройшла, більше не спекотно, як влітку, але вода є обов’язковим елементом, без якого неможливе саме життя. Тому так важливо наповнювати свій організм здоровою, правильною водою, яка продовжить життя і поліпшить його якість.

Водний баланс необхідно підтримувати незалежно від пори року, оскільки вода важлива для здоров’я і загального самопочуття. Але восени особливо важливо пити воду, тому що це сезон застуд і респіраторних хвороб.

Як уберегтися від застуд і нежиті, а також підвищити і зміцнити імунітет?

У цьому допоможе вода ТМ «Джермук». Jermuk видобувається у високогірних регіонах в Вірменії. Це вода природного газації, насичена мінералами і натуральними солями. Вона відмінно справляється з осінньою нудьгою, піднімає імунітет і додає життєвих сил.

Вода ТМ «Джермук» вельми корисна для профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту, схуднення, покращення загального самопочуття і підтримки організму. Ця вода допоможе налаштувати організм на осінню пору року без стресів та зберегти життєву енергію і сили.

Не забувайте піклуватися про свій організм, допомагати йому в міжсезоння, підтримувати імунітет і здоров’я. Правильна, корисна вода допоможе вам бути здоровими не лише зсередини, але і зовні.