Зазвичай, трендом сезону називають одяг чи модний колір, можливо зачіску та манікюр. Але аж ніяк не воду. Чому такий заголовок у цього тексту?

Вся справа в попиті на здоровий спосіб життя, який досяг піку цього року та продовжує рости. На фоні новин, статистик та цифр кожен з нас задумується над власним імунітетом. А це точно важливіше за колекції одягу чи колір нігтів.

Особливо весною, коли сезонні застуди та й просто зміна клімату можуть впливати на наше здоров’я. Та що тут говорити, коли вже доведено вченими, що склянка води навіть піднімає настрій та дарує легкість.А тим, хто мріє схуднути до літнього сезону, води треба пити ще більше.Тепер питання про те, чому воду можна назвати трендом сезону, зникли?

В період застуд або респіраторних хвороб вода – найкращий цілитель. Вірус – це завжди інтоксикація організму, і її можна лише «вимити». Великою кількістю напоїв (гарячих та холодних) ви не даєте інфекції «прописатися» в шлунку або порожнині рота, «проганяєте» токсини і відходи, що утворюються у процесі боротьби організму з вірусами. Пити багато – головне правило для хворого.

Інше правило в будь-якому випадку – пити правильну воду.

Мова йде про мінеральну воду природної газації. Купуючи мінеральну воду, звертайте увагу на етикетку – на ній має бути саме такий напис.

Краще, коли мінеральна вода розливається одразу біля місця видобутку – так вона не втрачає корисних властивостей. До речі, про місце видобутку – в ідеалі це має бути курортна зона, де в радіусі десятка кілометрів не буде промислових об’єктів. Це гарантує чистоту ґрунту та води, що добувається тут.

Вам здалось, що нюансів при виборі такої, здавалось би, буденної речі як мінеральна вода, дуже багато? І в них легко заплутатися?
Можливо, але воду ретельно треба обрати лише один раз, а потім просто купувати улюблену марку або навіть замовляти її з доставкою додому.

Яка ж вода задовольняє всі критерії? Мінеральна та джерельна вода «Джермук». І вона вже доступна для замовлення з доставкою по всій Україні. Спробуйте та будьте здорові.