Інколи кажуть: це зробити легко, як випити склянку води. Але якщо ця звичка така проста, і всі ми знаємо, скільки користі вона приносить, чому ми тоді так часто її ігноруємо?

А якщо ми додамо, що почавши зараз, перші результати будуть помітними вже за кілька тижнів? Це мотивує вас?

Але треба розібратися, чому такий елементарний ритуал, як щоденна склянка води зранку, має настільки потужний ефект та як правильно пити воду натщесерце?

Дієтологи рекомендують щодня випивати склянку води протягом 10 хвилин після пробудження.

Вода повинна бути негазованою, чистою, в ідеалі джерельною або талою водою.

Після вживання склянки води необхідно поснідати, але не раніше, ніж за 45 хвилин.

Отже, складаємо приблизний графік – одразу після пробудження бажано випити склянку води, а далі відправлятися в душ, готувати сніданок, збиратися. Якщо всі ці процедури займають у вас більше ніж півгодини – після них спокійно можна сідати снідати. В принципі, нічого складного.

Але зауважте, що така звичка не рекомендується людям з гіпертонією, схильністю до сильних набряків і сечокам’яною хворобою.
Яку воду треба випивати натщесерце: холодну або гарячу?

Мабуть, найбільш неоднозначним моментом при ранковому вживанні води є температура рідини. Абсолютно точно не варто пити крижану воду або окріп – користі від такого пиття не буде. В іншому думки фахівців розходяться, адже вода різної температури по-різному впливає на організм, тому обирайте температуру в залежності від вашої мети.

Холодна вода (15-20 градусів) подразнює слизову шлунку і спонукає організм виробляти енергію. Тому склянку холодної води допомагає підбадьоритися, відчути прилив сил.

Вода кімнатної температури (20-27 градусів) ефективно стимулює роботу шлунково-кишкового тракту і сприяє нормалізації травлення.

Тепла вода (35-40 градусів) краще сприяє омолодженню і очищенню організму, стимулює метаболізм.

Для ранкових ритуалів обирайте воду, що відрізняється м’якістю і абсолютною мікробіологічною чистотою. Такою є джерельна негазована вода «Джермук Маунтін», адже фільтруючись крізь андезітно-базальтовий лавовий шар порід, вода піддається природному очищенню, що й обумовлює її високі екологічні та якісні показники.

Це найкращий вибір не тільки для ранкового споживання, а й для поповнення водного балансу протягом дня.