Зимові свята вже на порозі! А це означає багато святкувань, теплих зустрічей, вечірок та… головні болі зранку. На жаль, похмільний синдром є невід’ємною складовою веселого свята. Проте ми знаємо, як з цим впоратися без шкоди для здоров’я.
Найкращий ваш друг зранку – пляшка природної мінеральної води ТМ «Джермук».

Чому саме Джермук?

На відміну від звичайної води, природна мінеральна вода швидше надходить у кров, і тому набагато ефективніше допомагає позбутися від наслідків похмілля: головного болю, нудоти і набряків, а також вивести з організму отруйні продукти розпаду алкоголю. Якщо ви відчуваєте похмілля, це означає, що в нашому організмі кислотно-лужний баланс зміщений до кислої сторони, і щоб швидко виправити неприємні симптоми, рекомендовано вживати натуральну воду.

Рятівна дія мінеральної води ТМ «Джермук» під час похмілля починається вже в порожнині рота, де лопаються бульбашки природного вуглекислого газу. Це подразнює чутливу слизову оболонку і, як наслідок, стимулює роботу головного мозку.

Але неприємні симптоми можна попередити, якщо придбати пляшечку води ТМ «Джермук» до святкового столу. Мінеральна вода дуже м’яко стимулює жовчовиділення і перистальтику кишечника. Щоб не мучити вас непотрібними медичними термінами і не дуже приємним описом процесу травлення, скажімо простіше: пити мінеральну воду при вживанні алкоголю дуже рекомендується, адже це пришвидшує переварювання їжі і сприяє швидкому звільненню кишечника. Таким чином, мінеральна вода ТМ «Джермук» захищає й від переїдання!