Природа Кавказу є дуже щедрою на водні родовища. Та чи багато брендів негазованої джерельної води ви можете назвати серед тих, які не мають нічого спільного з мережевим водопостачанням, а видобуваються саме з природного джерела?

Кришталево чиста джерельна вода ТМ «Джермук Маунтін» бере початок з екологічно чистих джерел гір курорту Джермук. Вода ТМ «Джермук Маунтін» – структурована і має спільний склад з водою, що міститься в тілі людини. Саме це дозволяє їй на 100% сприйматися людським організмом.

А історії ТМ «Джермук Маунтін» налічується тисячі років, адже вона бере початок з артезіанського озера, що утворилось під час танення льодовиків. Цей факт дає право вважати воду ТМ «Джермук Маунтін» водою льодовикового періоду.

Фільтруючи крізь андезітно-базальтовий лавовий шар порід, вода піддається природному очищенню, що й обумовлює її високі екологічні та якісні показники.

Люди високо цінять природне походження води та намагаються якомога дбайливіше ставитися до розливу бутильованої води – щоб продукція дійшла до споживача в максимально природному вигляді, без зайвого втручання.

Саме тому ми рекомендуємо вживати воду ТМ «Джермук Маунтін» щодня, а також використовувати її для приготування напоїв та їжі. Ви приємно здивуєтесь змінам в своєму організмі, покращенню самопочуття уже після першого тижня вживання води ТМ «Джермук». До того ж, ця джерельна вода не лишає накипу на чайнику, що зайвий раз доводить її природний склад.

Смачного!