Маємо змогу повідомити чудову новину!

Компанія Aquadis, що є ексклюзивним імпортером торгової марки «Джермук», братиме участь у виставці WorldFood Ukraine 2020, яка відбудеться з 3 по 5 листопада.

WorldFood Ukraine – це найбільша міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв, де буде представлено 255 компаній з 25 країн світу.

Захід відбудеться у місті Київ, за адресою: Броварський проспект, 15, у павільйоні Міжнародного Виставкового Центру. Відвідувачі матимуть змогу скуштувати різну продукцію та, звісно, спробувати воду від ТМ «Джермук».

Джермук – це мінеральна вода природньої газації, насичена багатьма корисними мікроелементами. Ця вода надзвичайно корисна для організму.

Воду ТМ «Джермук» видобувають зі свердловини у однойменному місті Джермук, що знаходиться у Вірменії. У цій місцині є більше 40 свердловин. Температура води у різних місцях коливається від 57 до 64 градусів. Насичення води природним газом відбувається безпосередньо у надрах землі.

Не забувайте, що вода – це основа життя на планеті. Дуже важливо підтримувати свій організм корисними та поживними речовинами, а найбільше – якісною водою. Особливо це необхідно у період стресів та сумнівної екології.

Тож запрошуємо на виставку, де ви зможете скуштувати воду ТМ «Джермук» та на власному досвіді оцінити її смак та властивості.