Переможці акції «Даруємо воду за селфі», організатором якої виступив ексклюзивний дистриб’ютор Джермук в Україні компанія Aquadis, отримали призи. А саме – по три ящики джерельної води «Джермук Маунтін».

Ми, в свою чергу, отримали теплі відгуки як про саму акцію, так і про воду кавказького походження. Тож ділимося!

«Щойно отримала 3 ящики води «Джермук», яку я виграла в рамках акції «Даруємо воду за селфі». Відразу ж поспішила випробувати цю мінеральну воду (поки не натрапила на акцію, навіть не чула про неї).

Перше, що кинулося в очі, коли я наповнила склянку – це ідеальна прозорість. Що стосується смаку – в голову приходить один прикметник, який чудово характеризує цю воду – «м’яка». Абсолютно не схожа на іншу продукцію, яку я вживала до цього. Брешуть ті, хто каже, що звичайна негазована вода несмачна. Принаймні, до «Джермук» це твердження точно не належить» – пише киянка Олександра Салогуб, додавши до відгуку вже традиційні селфі:

Джермук Україна

Джермук Україна
Катерина Хамбір, жителька столиці, також вирішила поділитися своїми враженнями про виграш:

«Нещодавно отримала довгоочікуваний приз, виграний мною в ході акції «Даруємо воду за селфі» від «Джермук». Величезне спасибі організаторам! Тепер насолоджуємося унікальним смаком водички всією родиною. Мінеральна вода «Джермук» зовсім не схожа на ту, що пили до цього. Це відзначив кожен, кого нею частували (можемо дозволити, адже тепер у нас вдома цілих 12 літрів цієї водички з гірських джерел! 🙂 ). За мірою вичерпання цих запасів, думаю, підемо в магазин за черговою добавкою. З нетерпінням чекаємо ще акцій та розіграшів від Джермук! :)»

Ну і, звичайно, фото:

Джермук Україна

Нагадуємо, що попереду ще багато розіграшів – слідкуйте за новинами, щоб бути в курсі усіх цікавих пропозицій!