Гайда на зимовий курорт! Тим більше приводів прокачати свої лижі чи сноуборд більш ніж достатньо. Один із них – відтепер в аптеках курорту Буковель з’явилась улюблена мінеральна вода ТМ «Джермук».

Скільки користі в одному ковтку! Лише уявіть, як після насиченого дня катання ви мрієте лише про дві речі: перевзутися в звичайні чоботи та втамувати спрагу.

Натуральна мінеральна вода ТМ «Джермук» насичена природним вуглекислим газом і чудово підходить для того, щоб поповнити запас енергії після бурхливого дня підкорення різних схил.

Але чим ще вода буде вам корисною?

Розлив води ТМ «Джермук» відбувається безпосередньо на свердловині біля місця видобутку. Це надзвичайно автентична вода, склад якої ідеально підходить вашому організму. У бутильованому вигляді вода ТМ «Джермук» зберігає унікальні корисні властивості. Те, що треба після активного заняття спортом, тим більше на свіжому морозному повітрі, адже мінеральна вода прекрасно тонізує організм та зміцнює імунітет. Ми ж не хочемо зіпсувати собі довгоочікуваний відпочинок хворобами?

Ідеально підходить і для щоденного вживання, а не лише під час активного проведення часу. Хто знає, може з курорту ви повернетесь з ще однією корисною звичкою: вживати якісну та правильну мінеральну воду?

Якщо говорити про вживання води під час активного спорту на свіжому повітрі, величезну роль тут відіграє не лише її якість, а й кількість.

Справа в тому, що повітря взимку зазвичай сухіше, ніж теплого сезону. Під час катання на лижах чи сноуборді ви активно вдихаєте холодне сухе повітря, яке зігрівається вже у ваших дихальних шляхах. І це призводить до більшої, ніж зазвичай, втрати рідини організмом. І вам необхідно заповнювати ці втрати, роблячи це під час або відразу після фізичної активності. Чим довше триває ваше тренування, тим більше втрата рідини, а разом з нею і ризик зневоднення.

Шукайте мінеральну воду ТМ «Джермук» в аптеках Буковелі за адресами:

  • вул. Щивки, 2/95
  • вул. Щивки, 1
  • вул. Щивки, 3/3

Для того, щоб гарантовано отримати достатню кількість рідини і своєчасно заповнити її втрати, рекомендую вам:

Пийте достатньо рідини до тренування, не забувайте про те, щоб зробити декілька ковтків води ТМ «Джермук» під час катання, та, звичайно, після.

Будьте здорові та гарного відпочинку!