Кавказ славиться не лише запаморочливою природою, гостинними людьми і смачними стравами, а й талантами, що стали знаменитими не тільки на територіях певних країн, але і по всьому світу.
Івета Мукучян – співачка і модель – яскраво являє собою талант Кавказу. Народившись в Єревані, в шість років дівчинка з батьками переїхала до Німеччини, де Івета і провела своє дитинство та юнацькі роки, а також вступила до німецької академії дизайну.

Однак через деякий час Івета кинула навчання, вирішивши повернутися в рідну Вірменію. За словами співачки, саме мама порадила їй повернутися на батьківщину. До слова сказати, про такий кардинальний крок дівчина жодного разу не пошкодувала.

Після повернення до Вірменії Івета вступила до Єреванської консерваторії. Присвятивши своє життя музиці, Івета брала участь у багатьох пісенних конкурсах, де посідала якщо не перші місця, то неодмінно входила в ТОП кращих виконавців.

Так, в 2010 році Мукучян посіла п’яте місце пісенного конкурсу «Hay Superstar». Трохи пізніше, в 2012 році, дівчина пробувала свої сили в другому сезоні шоу «Голос Німеччини». Незважаючи на те, що цього разу успіху домогтися не вдалося, все ж Івета непоміченою не залишилася. А через чотири роки Івета виступала в Стокгольмі на конкурсі «Євробачення – 2016» з піснею «LoveWave».

Іветі Мукучян вдалося вийти у фінал найзнаменитішого пісенного змагання, в якому вона посіла сьоме місце. Незважаючи на те, що зазвичай співачка виступає під псевдонімом Верба Ла Діва, на Євробаченні дівчина вирішила заспівати під своїм прізвищем, адже, за словами самокритичної Івети, до Діви, їй ще далеко.

Незважаючи на щільний графік і сильну завантаженість у сфері музики, Мукучян планує займатися модельним дизайном. А зараз Іветі вдається викроїти час на поїздки до Німеччини двічі на рік в якості моделі. Беручи участь у показах, Івета водночас допомагає сестрі створювати хенд-мейд колекції.
Найбільша мрія Івети – знайти свою другу половинку. За словами дівчини, її майбутній обранець повинен приймати її такою, яка вона є, разом з її роботою, захопленнями і гастролями.

Зараз Івета планує вивести поп-музику на новий рівень і паралельно вивчає джаз-вокал в Єреванській державної консерваторії імені Комітаса.