Мінеральна вода Jermuk, офіційним дистриб’ютором якої в Україні є компанія Aquadis, стала партнером благодійного конкурсу краси, моди і таланту «Маленька Красуня України 2018». Гала-шоу відбулось 13 травня в розважальному парку «Дитяча Планета» (ТЦ «Україна»).

За перемогу змагалися 24 учасниці з різних куточків України, кожна з яких отримала спеціальні титули, нагороди, подарунки від спонсорів, публікації в журналі, корони та стрічки, а переможниці — звання «Маленької Красуні України». Цього року Маленькими Красунями України стали учасниці з Мелітополя та Запоріжжя.

Захід – благодійний, тому номінантки підготували подарунки для дитячого будинку, а всі виручені кошти будуть направлені на лікування онкохворої дитини в Білорусі.

Для гостей конкурсу виступали переможці міжнародних фестивалів, колективи та фіналісти шоу «Голос.Діти».

Серед зіркового журі були присутні коментатори українського «Євробачення» Тімур Мірошниченко та Тетяна Терехова, телеведучі Андрій Чорновол та Макс Назаров, фіналісти відбору на дитяче Євробачення Вероніка Коваленко та Софія Лозіна, регіональний директор Національного конкурсу «Міні-Міс України» Вікторія Міхно та виконавчий директор глянцевого журналу Микола Окончик.

Мінеральна вода Jermuk та компанія Aquadis дякують організаторам – центру моди та стилю «Little Miss» за можливість долучитися до цікавого свята краси та талантів.