Вибираючи бутильовану воду, покупець зазвичай керується декількома факторами, віддаючи перевагу перевіреній воді, магазину або відомій торговій марці.

На що слід звертати увагу, щоб вибрати якісну питну воду?

  • Етикетка

На ній обов’язково вказується категорія води – лікувальна, питна, столова, мінеральна, а також – склад, виробник і джерело. Етикетка повинна відрізнятися чіткістю зображення.

  • Чистота води

Вода повинна бути прозорою і чистою, без запаху. Якщо вода газована, оптимальною вважається саме природна газація.

  • Ціна

Краще не економити на своєму здоров’ї і віддавати перевагу якісній питній воді. Висока вартість продукту обумовлена затратною і складною технологією виробництва, яку повністю дотримуються відповідальні виробники.

Більшою мірою всім перерахованим вище показникам відповідає вода ТМ «Джермук», яка дуже швидко завоювала любов і довіру серед споживачів. Це вода природної газації, що розливається на Кавказі, безпосередньо біля джерела.

Природна лікувально-столова вода ТМ «Джермук» має унікальний склад – в ній містяться рідкісні мінеральні речовини, а також біологічно активні елементи, які дуже корисні для здоров’я.

Вода ТМ «Джермук» розливається на місці видобутку і зберігає свої унікальні властивості навіть в бутильованому вигляді. Вода відрізняється абсолютною чистотою і м’якістю. Джермукська вода проходить природне очищення, що і обумовлює її високі якісні та екологічні показники.

Вода ТМ «Джермук» входить до розділу найкращих бутильованих вод всього світу «The world’s best bottled water» міжнародного довідника «The Good Water Guide».

Ексклюзивним дистриб’ютором мінеральної води ТМ «Джермук» в Україні є компанія «Aquadis».

Якщо ви все ще перебуваєте в пошуках ідеальної питної води для щоденного вживання, обов’язково спробуйте «Джермук», щоб скласти власну думку про її смак і корисні властивості.