16 березня 2018 року в Києві, в конференц-холі Hyatt Regency Kyiv відбулася перша квартальна конференція Союзу вірмен України. Мінеральна вода «Джермук» стала офіційною водою заходу.

Джермук

В рамках заходу обговорювались питання регіональних представництв Союзу вірмен України, а також освітніх та історико-культурних комітетів.

За результатами першого кварталу, були відзначені орденом Союзу вірмен України «Активний діяч діаспори» засновник та президент Київського міжнародного університету Хачатур Хачатурян та чемпіон світу з боксу за версією WBA Артем Далакян. Президент Union Boxing Promotion Юрій Рубан та бронзовий чемпіон світу з кікбоксингу Валерій Арутюнян були відзначені почесними грамотами.

Також були названі переможці стипендіальної програми СВУ – студенти Наіра Казеян, Едуард Маргарян та Катерина Цатурян.

Нагадаємо, що 13 лютого за результатами опитування International Media Holding Союз вірмен України був визнаний найефективнішою діаспорською структурою за думкою громадян Вірменії.

В конференції також приймали участь посол США Марі Йованович, посол Вірменії в Україні Андранік Манукян, Міністр ВС Арсен Аваков, Голова Української Єпархії Єпископ Маркос Оганесян, керівники регіональних вірменських спільнот та інші видатні громадські діячі.

Джермук – широко відома мінеральна вода, що походить з міста з однойменною назвою. Розливається  безпосередньо на пробуреній в 1965 році свердловині, завдяки чому вода зберігає свої природні властивості і характерний ніжний смак, залишаючись екологічно чистою. Офіційним дистриб’ютором Джермук в Україні є компанія Аквадіс.