Новий рік – не лише очікування свята та подарунків, а й тривалий процес приготування. Від нас усіх вимагається багато часу, зусиль, та, чого приховувати, фінансових витрат. Ми віримо, що як зустрінеш рік, так його й проведеш, саме тому готуємо все найкраще до новорічного столу.

Проте з приводу води для святкування можна не хвилюватися, адже ТМ «Джермук» разом з інтернет-магазином Rozetka.com.ua підготували спеціальну пропозицію, яка дозволяє придбати якісну воду за гарною ціною.

В акції бере участь весь асортимент мінеральної води ТМ «Джермук» та ТМ «Джермук Маунтін», а саме – газована вода 0,5л у склі та 0,5л і 1л у ПЕТ-тарі, а також джерельна негазована 0,5л.

Мінеральна вода ТМ «Джермук» продається на Rozetka упакуваннями по 6 та 12 пляшок в залежності від літражу. Тож запасаємося корисною мінеральною водою, адже зараз це актуально як ніколи.

І пам’ятайте – те, що за вікном холодно, зовсім не означає, що води потрібно пити менше. Організм так само відчуває спрагу, а тому випивайте кожного дня чисту природну воду із розрахунку 30мл на 1кг ваги для гарного вигляду та відмінного самопочуття.

І вдалої підготовки до свята!