Мандрівники, одного разу відвідавши Кавказ, обов’язково знову повертаються в цю сонячну місцевість – за чистим повітрям, душевним спокоєм і смачною їжею. У цій статті зібрано 8 причин, за якими варто відправитися до Кавказу прямо зараз!

Прогулянка Східним Парижем
Туристи охрестили столицю Вірменії Єреван «Східним Парижем» за безліч кафе з відкритими терасами. Прогулянка нічним містом принесе особливе задоволення: в нічний час відсутня спека, вулиці освітлюються найяскравішими ліхтарями, крім того, це місто відрізняється високим рівнем безпеки.

На Кавказі прогулянка є приємною традицією, в процесі якої вони діляться новинами і ведуть задушевні бесіди. З цієї причини не слід дивуватися тому, якщо в нічний час на вулицях цього міста з вами хтось заговорить. У перший же вечір своєї подорожі ви зрозумієте, що тут неможливо відчувати себе самотнім.

Душевний спокій

8 причин відвідати Кавказ

Вірменія є першою країною, в якій було прийнято християнство, тому вона відома найдавнішими храмами. Місцеві жителі радять починати свою подорож з міста Ечміадзін (Вагаршапат) – духовного центру Вірменії. Там ви знайдете унікальні споруди, що знаходяться в печерах, ущелинах і на вершинах гір.

Купання в морях та озерах
Недосвідчені туристи нарікають на відсутність у Вірменії моря. І нехай традиційного моря тут дійсно немає, зате є чудова йому альтернатива – озеро Севан. Крім того, ця водойма багата найрізноманітнішою рибою. У туристів є можливість наловити риби і приготувати її самостійно на вечерю або ж замовити страву в ресторані з чудовим видом на місцеві пейзажі. Ціни відрізняються демократичністю.

Знайомство з сучасним мистецтвом
Кавказці шанують творчість. У столицях країн Кавказу розташовано безліч виставкових центрів і залів. Особливу увагу слід приділити галереї «Каскад», де сучасне мистецтво представлено на дуже високому рівні.

Знайомство з самобутньою культурою

8 причин відвідати Кавказ
Головною родзинкою Кавказу є його люди. З цією країною цікаво і приємно знайомитися саме завдяки їм. Кавказці відрізняються гостинністю та чуйністю. Їх привітність здатна вилікувати душевні рани. Гостей вони приймають дуже тепло, як власних родичів. У гостьових будинках ви обов’язково знайдете затишок і відчуєте себе частиною великої родини. Господарі смачно нагодують і розкажуть багато цікавих історій. Коньяк або вино – невід’ємна частина трапези, тому будьте готові до тостів.

Відмова від дієт
Подорож до Кавказу схожа на гастрономічний тур: стейки, кебаби, шашлики, долма, хаш, шаурма, смачний хліб – всі ці делікатеси чекають вас в цій чудовій країні, тому на деякий час доведеться забути про будь-які дієти.

Ароматна вірменська кава
Вірмени називають каву «сурч». Цей народ дійсно можна вважати справжніми кавоманами, оскільки протягом усього дня сурч п’ється часто і у великих кількостях. В кожній окремій сім’ї є своя власна родзинка, яка використовується в процесі приготування цього напою. Після спустошення чашки не забудьте заглянути всередину і запитати господиню про передбачення, що знаходиться на дні. Для вірмен прогнози і ворожіння, зроблені на кавовій гущі, – буденна справа.

Привал в мальовничій місцевості
Якщо вам набриднуть гучні застілля, у вас завжди буде можливість усамітнитися в тихому містечку серед природи. Подейкують, що ліси, озера і гори – чудові слухачі. Кавказ – ідеальне місце для тих, хто бажає набратися сил і відшукати спокій.

Кавказ – воістину чудова місцевість, яка поєднує в собі все, що необхідно сучасному туристу. Тому не відкладайте поїздку у «довгий ящик» і сміливіше вирушайте туди, назустріч позитивним емоціям і натхненню!