Українці все частіше задумуються над тим, які продукти харчування обрати для забезпечення сім’ї здоровим раціоном. Проте куди більш важливо приділити увагу воді, яку ми споживаємо, тому що саме вона є основою життя.

Чому варто обрати саме воду Джермук та які її переваги над іншою продукцією, представленою на ринку України?

1. Джермук – натуральна мінеральна вода, насичена природним вуглекислим газом. На відміну від води, що насичується діоксином вуглецю механічним способом (у сифонах, сатураторах, металічних баках під тиском), вода Джермук має природну газацію.
2. Джермук розливається на свердловині біля місця видобутку і в пляшках доставляється в Україну. На території України виробництва цієї мінеральної води немає, вся продукція, представлена на полицях супермаркетів – виключно імпорт.
3. Мінеральна вода Джермук, розлита в пляшки, зберігає всі свої цілющі властивості.
4. Доведено, що вода Джермук прекрасно тонізує організм і підвищує імунітет.
5. Вода є додатковим джерелом кальцію, що позитивно впливає на ріст кісток, тому Джермук рекомендується вживати дітям.
6. Магній і калій, якими багата мінеральна вода, регулюють роботу серцевого м’яза. Саме через це мінеральну воду Джермук варто вживати людям із серцево-судинними захворюваннями.
7. Крім того, Джермук рекомендується приймати людям, що мають проблему із травною системою – при виразковій хворобі шлунка і 12-палої кишки та гастритах.
8. Джермук рекомендована в реабілітаційний період відновлення хворих з онкологічними захворюваннями.
9. Незважаючи на те, що Джермук може попередити або навіть вилікувати деякі захворювання, ця мінеральна вода підходить для щоденного вживання і є природним джерелом здоров’я.
10. Асортимент ПЕТ та скляних пляшок дає змогу обрати зручний варіант саме для вашого способу життя – щоденного вживання, підтримки гідробалансу під час занять спортом, для ділових зустрічей та конференцій.